Poptávka
×

Zahřejte své zákazníky a zaměstnance s našimi reklamními rukavicemi a šály s potiskem! Nabízíme kvalitní a stylové varianty, které ochrání před chladem a zároveň posílí povědomí o vaší značce.

Reklamní rukavice jsou praktickým a oblíbeným dárkem, který ocení každý. S vaším firemním logem budou vaši zaměstnanci a klienti chráněni a zároveň budou šířit vaši reklamu, když se vydají ven. Šály s potiskem jsou módním doplňkem, který nikdy nevyjde z módy. Doplňte je vaším logem a vaše značka bude viditelná a poutavá, kdykoliv bude váš zákazník nebo partner nosit šálu.

S reklamními rukavicemi a šály s potiskem získáte efektivní reklamní dárek, který potěší a zároveň propaguje vaši firmu. Nechte nás pomoci vytvořit ideální dárek pro vaši společnost. Kontaktujte nás a společně zahřejeme vaše klienty a zaměstnance s naší nabídkou kvalitních a stylových rukavic a šálů s potiskem!

Světle modráTmavě šedáSvětle zelenáŽlutáOranžováČernáČervenáModráBíláZelenáBordóRůžováPřírodníSvětle růžováŠedáFialováTmavě zelenáHnědáSvětlá přírodníBéžová

B2B spolupráce

Nabízíme velmi výhodné ceny a slevy pro tiskárny, grafická studia či reklamní agentury.
Zjistit více

Blog & novinky

Aktuálně ze světa ABC tiskárny - nové technologie, tiskařské materiály, zajímavosti a mnohem více.
Zjistit více