Poptávka
×

Vážení zákazníci, vzhledem k extrémnímu vytížení naší výroby může docházet k prodloužení termínu expedic. Děkujeme za pochopení!

Potisknuté šňůrky a lanyardy jsou ideální reklamní artikl, který zanechá dlouhotrvající dojem na vaše zákazníky a účastníky. Osobní dotek s vaším logem nebo názvem firmy dodává těmto výrobkům jedinečnost a profesionální vzhled.

Naše šňůrky a lanyardy jsou vyrobeny z kvalitních materiálů, které zajišťují jejich odolnost a pohodlí při nošení. Nabízíme různé barvy a styly, které můžete přizpůsobit podle vašich preferencí a firemního designu.

Dodejte vašemu týmu jednotný vzhled nebo propagujte vaši značku na akcích s našimi potisknutými šňůrkami a lanyardami. Kontaktujte nás a společně vytvoříme šňůrky a lanyardy s potiskem, které budou nejen praktické, ale také módní a profesionální.

Světle modráSvětle šedáSvětle zelenáStříbrnáŽlutáOranžováČernáČervenáKrálovská modráModráBíláZelenáRůžováPřírodníŠedáFialováFluorescenční zelenáFluorescenční růžováFluorescenční žlutáHnědá300 - Černá301 - Bílá302 - Červená303 - Modrá304 - Světle modrá307 - Zelená
310 - Žlutá312 - Růžová
Světlá přírodníBéžová

B2B spolupráce

Nabízíme velmi výhodné ceny a slevy pro tiskárny, grafická studia či reklamní agentury.
Zjistit více

Blog & novinky

Aktuálně ze světa ABC tiskárny - nové technologie, tiskařské materiály, zajímavosti a mnohem více.
Zjistit více