Poptávka
×

🌴🍹 Celozávodní dovolená 23.7. až 30.7. Veškeré požadavky budeme vyřizovat až po dovolené. Děkujeme za pochopení! 🍉⛱️

Naše reklamní tašky a batohy s potiskem jsou skvělou volbou pro propagaci vaší značky. Nabízíme širokou škálu stylů, velikostí a materiálů, které jsou vhodné pro různé příležitosti. Pro pracovníky a studenty jsou tu moderní a funkční batohy s dostatečnou kapacitou na notebooky, dokumenty a další věci. Potiskněte je s vaším firemním logem a posilujte povědomí o vaší značce všude, kam se lidé vydají.

Pokud preferujete elegantnější možnosti, naše reklamní tašky jsou tím pravým řešením. Tašky na rameno, aktovky nebo konferenční tašky jsou oblíbeným doplňkem pro profesionály a byznys klienty. Pro volný čas a sportovní aktivity máme stylové a odolné tašky a batohy. Oslovte aktivní cílovou skupinu s moderním designem a vaším logem, které se budou pyšnit.

Nabízíme také ekologické a recyklované tašky, které ukazují vaši zodpovědnost vůči životnímu prostředí. Tyto tašky se stávají stále populárnější volbou mezi ekologicky zaměřenými zákazníky.

S našimi reklamními taškami a batohy s potiskem získáte praktické a módní reklamní dárek, který bude sloužit vašim zákazníkům dlouho.

  Světle modráSaténově stříbrnáVojenská zelenáSvětle šedáTmavě šedáSvětle zelenáStříbrnáŽlutáOranžováČernáČervenáKrálovská modráModráBíláZelenáBordóZlatáRůžováPetrolejově modráPřírodníSvětle růžováŠedáTmavě hnědáFialováNámořnická modráTyrkysováSvětle hnědáTmavě zelenáHnědáTransparentníSvětlá přírodníSaténově zlatáBéžová

  B2B spolupráce

  Nabízíme velmi výhodné ceny a slevy pro tiskárny, grafická studia či reklamní agentury.
  Zjistit více

  Blog & novinky

  Aktuálně ze světa ABC tiskárny - nové technologie, tiskařské materiály, zajímavosti a mnohem více.
  Zjistit více