Reklamní textil nabízí nejen mnoho možností pro potisk, ale i pro další využití. Vaše logo se může objevit na firemním oblečení i na dresu sportovního mužstva.

Snad žádná kategorie nemá tolik možností využití k reklamním účelům jako textil. Potisknout se dá prakticky vše, od triček, košil, mikin přes pracovní oděvy. Další možností je například funkční oblečení. Mnoho podnikatelů využívá možnost zakoupení levného textilu, který se po označení logem stane firemním oblečením.

Potisk textilu v tomto případě při menším množství kusů řešíme pomocí přímého potisku, v případě větších množství pak obvykle sítotiskem či výšivkou. Všechny tyto technologie zaručí dlouhodobý a kvalitní výsledek.

Světle modráVojenská zelenáSvětle šedáTmavě šedáSvětle zelenáStříbrnáŽlutáOranžováČernáČervenáKrálovská modráModráBíláZelenáBordóRůžováPřírodníŠedáFialováNámořnická modráPastelově růžováModrá aquaTyrkysově zelenáSvětle hnědáFluorescenční žlutáFluorescenční OranžováTmavě oranžováBéžováTmavě růžováLimetkově zelená

B2B spolupráce

Nabízíme velmi výhodné ceny a slevy pro tiskárny, grafická studia či reklamní agentury.
Zjistit více

Blog & novinky

Aktuálně ze světa ABC tiskárny - nové technologie, tiskařské materiály, zajímavosti a mnohem více.
Zjistit více