Novinky
Nové sekce, nový design!

            Posouváme se dále, zlepšujeme, co se dá!     Protože nám na vás, našich zákaznících, velmi záleží, neustále se snažíme vymýšlet něco nového. Něco, co pro vás bude přínosem a dokáže vám to...

více
Novinka našeho velkoplošného tisku

Žhavá novinka tohoto roku nyní právě u nás! Rozšiřujeme své technologické zázemí o další moderní tiskárnu - tentokrát velkoformátovou Mimaki CJV150 s integrovaným řezacím plotrem. Nyní můžeme tisknout plakáty až do...

více
Anketa
Líbí se Vám naše ceny?
Hlasovalo 92 lidí
Novinky a akce e-mailem
Chcete od nás dostávat novinky přímo na svůj e-mail?
Úvod Plakáty

Výroba plakátů pro Vás na míru už od 1 ks!

Plakáty různých velikostíTisk reklamních plakátů online. Kvalitní digitální i ofsetový tisk plakátů za nízké ceny.


Potřebujete vytisknout plakát pro Vaši událost nebo nový produkt či službu? Narazili jste na ideálního partnera pro výrobu plakátů. Tuto službu využívají především kulturní centra, kluby, pořadatelé koncertů, festivalů či jiných kulturních akcí nebo také reklamní agentury. Plakáty jsou úzce spojeny také s výrobou letáků.

 

Nabízíme Vám kvalitní tisk plakátů. Kvalita tisku je zaručena díky moderním ofsetovým a digitálním technologiím. Kromě kvality tisku je naší předností rychlost dodání (standardně expedujeme produkty do 48 hod.) a samozřejmě exkluzivní cena. Flexibilně se přizpůsobíme Vašim potřebám a plakáty vytiskneme v různých velikostech (do formátu A0) a kvalitě papíru.

 

Za více jak 25 let naší existence jsme vytiskli nespočet černobílých i barevných plakátů - neustále se však snažíme zdokonalovat celý proces výroby ke spokojenosti našich zákazníků.

A0

A0

1 produkt
A1

A1

1 produkt
A2

A2

1 produkt
A3

A3

1 produkt
A4

A4

1 produkt