Novinky
Nové sekce, nový design!

            Posouváme se dále, zlepšujeme, co se dá!     Protože nám na vás, našich zákaznících, velmi záleží, neustále se snažíme vymýšlet něco nového. Něco, co pro vás bude přínosem a dokáže vám to...

více
Novinka našeho velkoplošného tisku

Žhavá novinka tohoto roku nyní právě u nás! Rozšiřujeme své technologické zázemí o další moderní tiskárnu - tentokrát velkoformátovou Mimaki CJV150 s integrovaným řezacím plotrem. Nyní můžeme tisknout plakáty až do...

více
Anketa
Líbí se Vám naše ceny?
Hlasovalo 92 lidí
Novinky a akce e-mailem
Chcete od nás dostávat novinky přímo na svůj e-mail?
Úvod Vstupenky

Výroba vstupenek s možností perforace a číslování.

Tisk vstupenekKvalitní tisk vstupenek rychle a levně.


Objednejte si online tisk vstupenek na Vaši událost a vychutnejte si výhody, které jsou pro Vás připraveny. Nabízíme Vám tisk vstupenek podle Vašich potřeb. Všechny vstupenky jsou vytištěny dle Vašich podkladů, případně vytvoříme grafiku na míru. Ke vstupenkám zákazníci často objednávají také tisk plakátů.


Vstupenky mají možnost ochrany proti padělání pomocí číslování a kvalitní perforace. Lze je vytisknout buď černobíle či barevně, s jednostranným či oboustranným potiskem. Důležité je také zaujmout Vaše návštěvníky kreativním návrhem hodícím se k tématu akce. Vstupenka se pak stává důležitým opěrným bodem Vašich návštěvníků. Kromě toho si můžete vybrat různou kvalitu papírů dle gramáže - od 90g do 300g.


Nabízíme Vám rychlý servis a spolehlivou expedici vstupenek do 48 hodin. Spolehněte se naše vysoké standardy kvality výroby vstupenek.

21x5cm (21x6cm)

21x5cm (21x6cm)

1 produkt
15x5cm (15x4cm)

15x5cm (15x4cm)

1 produkt