Poptávka
×

Reklamní trička a tílka s potiskem jsou skvělým způsobem, jak propagovat vaši značku nebo událost. Nabízíme různé druhy triček a tílek, které mohou být individuálně potisknuty s vaším logem, sloganem nebo designem. Naše trička jsou vyrobeny z kvalitního materiálu, který je pohodlný a odolný.

Nabízíme různé střihy, velikosti a barevné varianty, aby vaše reklamní trička odpovídala vašim požadavkům. Reklamní trička jsou ideální pro firemní akce, týmové události, promoakce nebo jako součást firemního oblečení. Přineste jedinečný vzhled a profesionální vystupování pro vaši značku s našimi potisknutými tričky a tílky.

Věříme, že naše reklamní oblečení vám pomůže posílit povědomí o vaší značce a vytvořit jednotný a poutavý vizuální dojem.

Světle modráVojenská zelenáSvětle šedáSvětle zelenáŽlutáOranžováČernáČervenáKrálovská modráModráBíláZelenáBordóRůžováSvětle růžováŠedáTmavě žlutáTmavě hnědáFialováNámořnická modráTyrkysováZelený nefritLimetkově žlutáPastelově růžováModrá aquaPastelově žlutáPastelově zelenáPastelově modráLososováBílý melírModrý melírČervený melírZelený melírTyrkysově zelenáKorálově oranžováSvětle hnědáMátově zelenáFluorescenční žlutáFluorescenční OranžováTmavě oranžováTmavě růžováLimetkově zelenáLila

B2B spolupráce

Nabízíme velmi výhodné ceny a slevy pro tiskárny, grafická studia či reklamní agentury.
Zjistit více

Blog & novinky

Aktuálně ze světa ABC tiskárny - nové technologie, tiskařské materiály, zajímavosti a mnohem více.
Zjistit více