Novinky v tiskárně
Automatický bigovací a perforovací stroj

    Další novinka tohoto roku pro kvalitní dokončování tiskovin! Právě jsme nainstalovali automatický bigovací a perforovací stroj pro snadné zpracovávání potištěných archů!   Jsme tak plně moderně vybaveni pro tisk brožur s tvrdou...

více
Laminátor Foliant

      Oznamujeme další přírustek do našeho parku tiskařské techniky - profesionální laminátor Foliant Gemini 400S pro bezproblémové ušlechtění Vašich tisků.               FOLIANT Gemini 400 S je poloautomatická jednostranná laminovačka pro digitální tisk, robustní...

více

Náš TIP

DOPRAVA ZDARMA!

Nakupte
alespoň za
3.000 Kč
a získejte
dopravu pomocí PPL
ZCELA ZDARMA.


Novinky a akce
Chcete dostávat novinky a akce na svůj e-mail?

Jak efektivně označit provozovnu

Přidáno: 03.10.2019

Prioritou každého dobrého podnikatele prodej kvalitních výrobků či poskytování kvalitních služeb. Než si však získáte stálé zákazníky nebo stálou klientelu je potřeba dostat svou společnost do povědomí spotřebitelů. Upoutat pozornost se dá mnoha efektivními způsoby a jedním z nich je je viditelné označení provozovny či sídla společnosti.

Reklamní cedule vám pomohu

Pokud vás pravidelně navštěvují zákazníci nebo klienti či toho chcete docílit použijte ke zviditelnění reklamní cedule nebo-li PVC desky, které umíme zhotovit hned ve dvou různých variantách - ekonomickou (při kašírování na pěněné PVC 3 mm) nebo luxusní variantu (kašírování na kvalitní hliníkový materiál, tzv. sendvič).

 

Ať už si zvolíte jakýkoliv typ reklamní cedule na obou variantách se provádí stejně kvalitní tisk chráněný proti UV záření, který odolá všem povětrnostním vlivům a mechanickému poškození (oděrky a škrábance).

Plastové reklamní cedule

Pokud potřebujete pouze malou reklamní ceduli s nízkou váhou jsou plastové (pěněné PVC 3 mm) reklamní cedule pro vás ideální.

Sendvič hliník-PVC-hliník

Největší výhoda reklamních cedulí této luxusnější varianty (kvalitní hliníkový materiál DiBond 3 mm) je jejich pevnost, mnohem vyšší odolnost a životnost.

Jak má PVC deska vypadat?

Rekamní cedule mají mnohem všestrannější použití než jen označení provozovny nebo sídla společnosti. Pokud ji chcete využít k tomuto účelu, postačí uvést pouze název obchodu jasnými a nepřehlédnutelnými barvami.

 

Reklamní cedule se také části využívají ke zviditelnění pořádaných kulturních, sportovních nebo jiných akcí, kde můžete vypsat celý program. U reklamních cedulí se nebojte použít jasné barvy a veselé barvy, které nálakají návštěvníky. O nudu nikdo nestojí. Písmo zvolte jednoduché a čitelné. Lidé nebudou ztrácet čas jeho luštěním.


Zpět na seznam článků
Zavřít

K článku nebyly přidány žádné komentáře vložit nový komentář

Informace

Copyright 2016 - 2020 © Tisk online levně, rychle a kvalitně | e-abctiskarna.cz