DOPRAVA ZDARMA

Nakupte
alespoň za
2.000 Kč
a získejte
dopravu
pomocí
PPL ZCELA ZDARMA.Novinky v tiskárně
Linka na lepenou vazbu V2

    I v této době pokračujeme v rožšiřování!   Představujeme další posilu naší tiskařské flotily: poloautomatickou linku na výrobu lepené vazby Vašich katalogů, brožur či bloků!      

více
Xerox Primelink B9100

Právě dokončujeme instalaci nového pomocníka - produkční tiskárny Xerox Primelink B9100.  A musíme se pochlubit - jde o první instalaci tohoto modelu v ČR! Těšíte se stejně jako my na první výtisky?

více
Novinky a akce
Chcete dostávat novinky a akce na svůj e-mail?

Jak efektivně označit provozovnu

Přidáno: 03.10.2019

Prioritou každého dobrého podnikatele prodej kvalitních výrobků či poskytování kvalitních služeb. Než si však získáte stálé zákazníky nebo stálou klientelu je potřeba dostat svou společnost do povědomí spotřebitelů. Upoutat pozornost se dá mnoha efektivními způsoby a jedním z nich je je viditelné označení provozovny či sídla společnosti.

Reklamní cedule vám pomohu

Pokud vás pravidelně navštěvují zákazníci nebo klienti či toho chcete docílit použijte ke zviditelnění reklamní cedule nebo-li PVC desky, které umíme zhotovit hned ve dvou různých variantách - ekonomickou (při kašírování na pěněné PVC 3 mm) nebo luxusní variantu (kašírování na kvalitní hliníkový materiál, tzv. sendvič).

 

Ať už si zvolíte jakýkoliv typ reklamní cedule na obou variantách se provádí stejně kvalitní tisk chráněný proti UV záření, který odolá všem povětrnostním vlivům a mechanickému poškození (oděrky a škrábance).

Plastové reklamní cedule

Pokud potřebujete pouze malou reklamní ceduli s nízkou váhou jsou plastové (pěněné PVC 3 mm) reklamní cedule pro vás ideální.

Sendvič hliník-PVC-hliník

Největší výhoda reklamních cedulí této luxusnější varianty (kvalitní hliníkový materiál DiBond 3 mm) je jejich pevnost, mnohem vyšší odolnost a životnost.

Jak má PVC deska vypadat?

Rekamní cedule mají mnohem všestrannější použití než jen označení provozovny nebo sídla společnosti. Pokud ji chcete využít k tomuto účelu, postačí uvést pouze název obchodu jasnými a nepřehlédnutelnými barvami.

 

Reklamní cedule se také části využívají ke zviditelnění pořádaných kulturních, sportovních nebo jiných akcí, kde můžete vypsat celý program. U reklamních cedulí se nebojte použít jasné barvy a veselé barvy, které nálakají návštěvníky. O nudu nikdo nestojí. Písmo zvolte jednoduché a čitelné. Lidé nebudou ztrácet čas jeho luštěním.


Zpět na seznam článků
Zavřít

K článku nebyly přidány žádné komentáře vložit nový komentář

Informace

Copyright 2016 - 2020 © Tisk online levně, rychle a kvalitně | e-abctiskarna.cz