Vítejte v naší nabídce lahodných reklamních potravin a dárkových košů, které oslní vaše zákazníky a zaměstnance! Umožňujeme vám potisknout vaše logo nebo slogan na vybrané pochoutky a košíky, přinášející nezapomenutelný zážitek.

Naše dárkové koše jsou plné lahůdek pro každou příležitost. Od exkluzivních čokolád po kvalitní kávu a čaj. Máme také skvělý výběr vín a alkoholických nápojů s možností personalizace etiket. A co oříšky, sušenky, med nebo džemy s vaším potiskem? Skvělá volba pro oslovování vašich zákazníků. Zdravé a osvěžující ovocné koše s logem firmy budou cenným a chutným dárkem. Delikatesy a lahůdky ukážou vaši péči o klienty. A elegantní sady lahůdek a nápojů představují unikátní dárek, který nezapomene nikdo.

Nechte naše reklamní potraviny a dárkové koše zapůsobit na vaši cílovou skupinu a posilovat vztahy se zákazníky. S naší pomocí vytvoříte nezapomenutelný zážitek, který zvýší hodnotu vaší značky.

ŠampáňSvětle modráŽlutáČernáČervenáKrálovská modráModráBíláBordóZlatáRůžováPetrolejově modráPřírodníHnědáSvětlá přírodní

B2B spolupráce

Nabízíme velmi výhodné ceny a slevy pro tiskárny, grafická studia či reklamní agentury.
Zjistit více

Blog & novinky

Aktuálně ze světa ABC tiskárny - nové technologie, tiskařské materiály, zajímavosti a mnohem více.
Zjistit více